Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

LISTA LAUREATÓW 58. OLIMPIADY WIEDZY O POLSCE
I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

 

Lokata Imię i nazwisko Klasa Szkoła Nauczyciel
1. Tomasz Kisiel Trzecia Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach Mgr Beata Strzelec
2. Anna Grzybowska Trzecia XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna
3. Jakub Antosiewicz Trzecia IV Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu Mgr Karol Winiarski
4. Filip Nowak Trzecia XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu Mgr Anna Rabiega
5. Ziemowit Syta Trzecia XII Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu Mgr Zdzisław Jaskólski
6. Jędrzej  Niewiarowski Trzecia II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO w Warszawie Mgr Elżbieta Tyszko-Kulik
7. Bartosz Stachecki Trzecia VII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Grzegorz Świderski
8. Tomasz Śliwa Trzecia I Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie Mgr Grzegorz Urbanek
9. Dawid Kozub Trzecia V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie Mgr Dawid Drabczyk
10. Jan Woźniak Trzecia V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie Mgr Dawid Drabczyk
11. Ewa Newelska Trzecia XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu Mgr Anna Rabiega
12. Agata Zalewska Trzecia XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna
13. Krzysztof Kiśluk Pierwsza I Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku Mgr Marek Dawidziuk
14. Bartłomiej Makus Trzecia XXXIV Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Wojciech Ślusarczyk
15. Michał Nawrot Trzecia I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach Mgr Andrzej Warmuz
16. Jędrzej Zieliński Trzecia VIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Mgr Rafał Kita
17. Olaf Klepacki Trzecia IV Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu Mgr Gabriela Potocka
18. Maciej Śmigaj Druga I Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze Mgr Krzysztof Ciałowicz, mgr Małgorzata Wyciszkiewicz
19. Paweł Daroszewski Pierwsza I Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu Dr Sławomir Drelich
20. Daniel Dylewski Trzecia VIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie  
21. Jakub Sokołowski Trzecia III Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu Mgr Dorota Cetnarowska
22. Michał Gutkowski Trzecia I Liceum Ogólnokształcącego w Wadowicach Mgr Tomasz Cupak
23. Mikołaj Kobryński Druga II Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu Mgr Elżbieta Purczyńska
24. Karol Piwoński Trzecia VIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie  
25. Kamil Szostak Pierwsza Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Dr hab. Tomasz Sikorski
26. Dominik Kołodziej Trzecia III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bielsku-Białej Mgr Izabela Podlewska-Lasler
27. Tymoteusz Brzeziński Trzecia VI Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy Mgr Grzegorz Śliwiński
28. Nicole Jung Trzecia XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Mgr Jolanta Konieczna
29. Jakub Kocjan Trzecia VIII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie Dr Mariusz Włodarczyk
30. Dawid Piotrowski Trzecia V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie Mgr Dawid Drabczyk